چاپ        ارسال به دوست

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان:

بیش از 14 هزار خودرو در خراسان رضوی به‌طور رایگان گازسوز شدند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون 14 هزار و 300 خودرو عمومی در این استان به صورت رایگان گازسوز شده‌اند و 1850 خودرو نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارند.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران به نقل از ایسنا، علی اصغر اصغری در این خصوص اظهار کرد: 50 کارگاه مجاز در استان برای دوگانه‌سوز کردن خودروها فعال هستند که از این تعداد 18 کارگاه اقدامات مربوط به گازسوز کردن خودروهای عمومی را به رایگان انجام می‌دهند.وی با بیان اینکه نام نویسی متقاضیان گازسوز کردن خودروها همچنان ادامه دارد، افزود: متقاضیان دریافت این خدمات، باید برای ثبت نام به سامانه اطلاعات جامع خودروهای دوگانه سوز کشور به نشانی gcr.niopdc.ir مراجعه و کد ملی، شماره تلفن همراه و سایر مشخصات خود را ثبت و نزدیکترین کارگاه و زمان مراجعه را انتخاب کنند.


مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی همچنین با اشاره به مصرف 50 میلیون متر مکعب سوخت سی. ان. جی در اردیبهشت امسال تصریح کرد: این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 47 میلیون و 200 هزار مترمکعب بوده افزایش 10 درصدی مصرف سی ان جی را نشان می‌دهد.
اصغری گفت: رشد و توسعه صنعت سی.ان.جی به عنوان سوخت ملی کشور، معیاری برای رشد و توسعه اقتصادی و زیست محیطی هر منطقه محسوب می‌شود و رواج مصرف سی.ان.جی در شهرها و روستاها، در کاهش آلودگی هوا و ایجاد هوای پاک موثر خواهد بود. 138 جایگاه سوخت سی. ان. جی در منطقه خراسان رضوی خدمت رسانی می‌کنند.


١٤:١٩ - شنبه ٢٨ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٨٦١    /    تعداد نمایش : ٢٢٠