چاپ        ارسال به دوست

با تلاش متخصصان و اتکا به توان داخل

تعمیرات اساسیِ همزمانِ چهار واحد عملیاتی پالایشگاه اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از صدا و سیما، مرکز اصفهان ؛ مدیر نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: آیزوماکس، هیدروژن شماره 2، گوگرد سازی و آمین کنتکتور، چهار واحدی هستند که با تلاش متخصصان ایرانی تعمیرات اساسی آن به پایان رسید.


قزوین زاده با اشاره به اهمیت بسزای واحد‌های آیزو ماکس و هیدروژن و امین کنتکتور افزود: برای انجام تعمیرات اساسی 22 روز کاری پیش بینی شده بود که با فعالیت در دو نوبت 12 ساعته با بهره گیری از دو هزار و 500 نفر نیروی انسانی رسمی و پیمانکاری، این عملیات زودتر از زمان مقرر پایان یافت.
وی خوراک واحد آیزو ماکس را روزانه 22 هزار و پانصد بشکه و خوراک واحد هیدروژن 2 را نیز 7000 کیلوگرم اعلام و تاکید کرد: بنزین، گاز مایع، نفت سفید، سوخت هوایی (ا ت ک) و نفت گاز مجموعه محصولات تولیدی واحد آیزوماکس پالایشگاه نفت اصفهان است.


مدیر نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت اصفهان، تعمیرات اساسی واحد‌های یادشده با در نظر گرفتن شرائط عملیاتی، هر سه سال یک بار انجام می‌شود.
پالایشگاه نفت اصفهان 24 واحد عملیاتی دارد که تعمیرات اساسی هریک از آن‌ها به صورت جداگانه یا همزمان و براساس برنامه زمانبندی، انجام می‌شود.


١٢:٤٨ - سه شنبه ٢٤ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٨٥١    /    تعداد نمایش : ٢١١