چاپ        ارسال به دوست

معاون وزير نفت در آيين رونمايي از طرح بهنگام سازي فروش:

افزايش قيمت و جمع آوري كارت هاي سوخت صحت ندارد

معاون وزير و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در آیین رونمایی از طرح بهنگام‌سازی فروش در هوشمندسازی عرضه سی‌ان‌جی گفت: موضوع افزايش قيمت و جمع آوري كارت هاي سوخت در جايگاه هاي عرضه صحت ندارد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، مهندس جليل سالاري با بيان اينكه هيچگونه بحثي درخصوص افزایش قیمت مطرح نيست، تاكيد كرد: موضوع جمع آوری کارت های سوخت در جایگاه های عرضه صحت ندارد.

سالاري افزود: دولت هیچگونه برنامه ای مبنی بر افزایش قیمت سوخت ندارد، آنچه در فضاي رسانه اي مطرح شده غير واقعي است.

وي در بخش ديگري از اظهارات خود با اشاره به اهميت ورود دانش بنيان ها در پروژه هاي صنعت پالايش بيان كرد: ضروري است، دو بخش سرمايه گذار و شركت هاي دانش بنيان در كنار هم جمع شده و به اجراي كار و پروژه مبادرت كنند.

سالاري گفت: دراين خصوص به شركت هاي زيرمجموعه تكليف كرده ايم تا در زمينه همكاري با شركت هاي  دانش بنيان برنامه ريزي كنند و مقرر شده است تا 4-5 قرارداد نيز در اين خصوص منعقد شود.

وي همچنين با بيان اينكه ذخيره سازي سوخت در شرايط مطلوبي قرار دارد، گفت: چالش و مشكلي در زمينه تامين سوخت وجود ندارد و باتوجه به ذخيره سازي مطلوب صورت گرفته در شرايط فعلي سوخت مايع را در حوزه نيروگاه ها تامين مي كنيم.

 

 


١٧:٠٧ - يکشنبه ٢٢ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٧