چاپ        ارسال به دوست

مدیر شرکت ملی پخش منطقه کرمان:

عرضه سوخت تمامی جایگاه های کرمان درجريان است/ وقفه عرضه گازوئیل چند ساعته بود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان در واکنش به برخی اخبار با موضوع کمبود گازوئیل در جنوب این استان تاکید کرد: وقفه عرضه گازوئیل در جنوب کرمان تنها مربوط یه یک جایگاه فروش بود که پس از ۲ تا سه ساعت نیاز جایگاه تامین شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از ايرنا، سید باقر نورالدینی تاکید کرد: اینک عرضه سوخت تمامی جایگاه های فرآورده های نفتی در سراسر استان کرمان به صورت منظم در جریان است و هیچ مشکلی برای رانندگان خودروهای سنگین و سبک وجود ندارد.

وی با بیان اینکه برخی افراد بروز توقف در سوخت رسانی را در فضای مجازی مطرح کرده اند افزود: گاهی به دلیل دیر رسیدن محموله سوخت به جایگاه، وقفه کوتاهی بوجود می آید که نباید آن را بزرگ جلوه داد.

فصل برداشت و تشدید نظارت ها

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل برداشت میوه و تره بار در جنوب استان نظارت بر تامین سوخت رسانی بموقع به صورت مستمر انجام می شود تا هیچ کمبودی برای رانندگان خودروهای باری ایجاد نشود.

براساس اين گزارش  کلیپی از یکی از رانندگان کامیون که مدعی کمبود گازوئیل در جنوب کرمان شده بود در برخی رسانه ها بازتاب یافته بود.

جنوب استان کرمان از قطب های مهم کشاورزی در کشور است که در زمان برداشت محصولات شاهد تردد و حضور زیاد کامیون ها برای انتقال محصولات کشاورزی هستند.

 

 


١٢:٤٦ - چهارشنبه ١٧ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٣٦١٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٤