چاپ        ارسال به دوست

در شركت ملي پالايش و پخش محقق شد

برگزاري جلسات هماهنگي بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي نفت

رئيس روابط عمومي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران از برگزاري مستمر جلسات هماهنگي و برنامه ‎ريزي در خصوص برپايي بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي نفت،گاز، پالايش و پتروشيمي خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران،‌ مجيد شهيدي با اشاره به برپايي بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي نفت،گاز، پالايش و پتروشيمي در ارديبهشت ماه سال جاري گفت: در اين راستا براي هرچه بهتر برگزاري اين رويداد بين المللي برنامه هايي جهت اجرا از سوي ستاد شركت ملي پالايش و پخش درنظرگرفته شده است.

به گفته شهيدي جلساتي نيز با شركت هاي تابعه و پالايشي به منظور هماهنگي و ميزباني از طيف وسيع صنعت  پالايش و پخش درحال برگزاري است  تا ضمن رعايت پروتكل هاي بهداشتي در شرايط كرونا، بستر لازم جهت ارائه دستاوردهاي شركت هاي دانش بنيان و پژوهشي، سازندگان داخلي و ساير فعالان و دست اندركاران  در صنايع بالادست و پايين دست به صورتي مناسب مهيا شود.  

گفتني است، بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي از 21 تا 24 ارديبهشت ماه سال 1401 در محل نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد. 

 

 


١٢:٠٥ - چهارشنبه ١٧ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٣٦١٧    /    تعداد نمایش : ٣٢٧