چاپ        ارسال به دوست

نتایج مرحله مقدماتي بيست و پنجمین دوره مسابقات قرآني اعلام شد

با برگزاري مرحله مقدماتي بيست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه در سطح شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، واحدهاي ستادي و شركت‌هاي تابعه نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهايي تعيين شدند.

به گزارش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎ هاي نفتی ایران، مرحله مقدماتی بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسري قرآن کریم و نهج البلاغه این شرکت پس از چند سال وقفه در اسفندماه سال جاری برگزار شد.

براساس این گزارش، در ستاد شرکت ملی پالایش و پخش از بین ۷۰ شرکت کننده در مرحله مقدماتي، ۲۵ نفر با کسب حدنصاب لازم كننده ستاد به مرحله نیمه نهایی راه یافته‎ اند.

۵ نفر در رشته تحقیق، سه نفر در رشته ترتیل، دو نفر در حفظ 1 جزء، يك نفر در حفظ ۱۰ جزء، ۴نفر در صحيح خواني، ۶ نفر در مفاهیم و دو نفر در نهج البلاغه رتبه‎ هاي نخست تا سوم را به خود اختصاص داده اند.

گفتني است، براساس مصوبه شوراي فرهنگي شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎ هاي نفتي ایران با احياي اين مسابقات پس از چند سال وقفه طی سه مرحله برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، مطابق آیین نامه اجرايي مسابقات دربرخي رشته ها متناسب با گروه سنی در دو مرحله و برخی دیگر طي سه مرحله اجرا خواهد شد.

 

 


١٦:٣٥ - شنبه ٢٨ اسفند ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٩