چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومي شركت ملي پالايش و پخش برگزار مي كند؛

بيست و پنجمين دور از مسابقات سراسري قرآن كريم و نهج البلاغه

مرحله مقدماتي بيست و پنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم و نهج البلاغه در سطح شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، واحدهاي ستادي و شركت‌هاي تابعه پس از چند سال وقفه، فردا (10 اسفندماه) برگزار مي‌شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران،‌ براساس مصوبه شوراي فرهنگي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران با احياي اين مسابقات پس از چند سال وقفه طي سه مرحله برگزار خواهد شد.

براساس اين خبر، مرحله مقدماتي بيست و پنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم و نهج البلاغه در روز دهم اسفند ماه مصادف با سالروز بعثت پيامبر اكرم(ص)، با حضور 110 شركت كننده از ستاد شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران برگزار مي‌شود.

اين شركت كنندگان در رده‌هاي مختلف سني و در دو گروه آقايان و خانم‌ها در رشته‌هاي قرائت، ترتيل، حفظ اجزاء قرآن كريم، ‌نهج البلاغه و مفاهيم قرآن كريم با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت.

گفتني است، در اين دور از مسابقات 5 هزار و 700 نفر از كاركنان و اعضاي خانواده‌هاي شركت ملي پالايش و پخش، شركت ملي پخش، شركت خطوط لوله و مخابرات نفت، شركت‌هاي پالايشي خصوصي و دولتي مطابق با آئين‌نامه مسابقات شركت مي‌كنند و برگزيدگان نهايي آن به مسابقات سراسري وزارت نفت راه پيدا خواهند كرد.

لازم به ذكر است، بيست و پنجمين دوره مسابقات به صورت حضوري و با رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي در شركت ملي پالايش و پخش برگزار مي‌شود.

اين درحالي است كه شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران در ميان شركت‌هاي تابعه صنعت نفت و ساير سازمان هاي دولتي با برگزاري 25 دوره مسابقات سراسري به عنوان پيشتاز در فعاليت‌هاي قرآني شناخته مي‌شود. 

 

 


١١:٠٦ - دوشنبه ٩ اسفند ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٠