چاپ        ارسال به دوست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس تأکید کرد

عملکرد ستودنی وزارت نفت در تأمین سوخت زمستانی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عملکرد وزارت نفت در تأمین سوخت زمستانی و تأمین به‌موقع سوخت جایگزین برای بعضی از صنایع و نیروگاه‌ها را ستودنی خواند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از شانا،عبدالعلی رحیمی مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار شانا با بیان اینکه عملکرد وزارت نفت در تأمین سوخت زمستانی امسال بسیار عالی بود، گفت: با توجه به مشکلاتی که سال‌های پیش برای ما در این زمینه ایجاد شد پیش‌بینی می‌کردیم زمستان امسال نیز با قطعی برق و گاز روبه‌رو شویم که خوشبختانه با مدیریت مطلوب وزارت نفت، در این زمینه با مشکلی مواجه نشدیم.

سرمای زودرس امسال، ما را در تأمین سوخت زمستانی غافلگیر نکرد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: هرچند امسال هم سرمای زودرس داشتیم و هم کاهش دما در برخی نقاط کشور بسیار شدید بود، اما این موضوع سبب غافلگیری در موضوع تأمین سوخت نشد.

رحیمی‌مظفری با تشکر از کارکنان وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در تأمین سوخت کافی در زمستان امسال، اظهار کرد: از همه صنایعی که در این حوزه همکاری و همراهی حداکثری را با دولت داشتند تا بتوانیم این زمستان را پشت سر بگذاریم تشکر و قدردانی می‌کنم.

 


١١:٤٨ - شنبه ٧ اسفند ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٥٢٦    /    تعداد نمایش : ٢١٩