چاپ        ارسال به دوست

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:

تشکیل یک کارگروه بدنبال تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط عمومی‌ها

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از تشکیل یک کارگروه با حضور نمایندگان شرکت‌های پالایشی و تابعه، بدنبال تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط عمومی‌ها در شرایط اضطرار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، نشست روسای روابط عمومی شرکت‌های پالایشی و تابعه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در راستای تدوین «شیوه نامه اجرای فعالیت‌های روابط عمومی و رسانه ای در شرایط اضطرار» در پالایشگاه نفت لاوان برگزار شد.

مجید شهیدی در این نشست با اشاره به ضرورت ارتقاء عملکرد روابط عمومی‌ها در ساختار شرکت‌ها در مواقع وقوع بحران تصریح کرد: پیش نویسی در راستای تدوین شیوه نامه اجرای فعالیت‌های روابط عمومی و رسانه ای در شرایط اضطرار ، پس از اصلاحات و تغییرات تدوین شده است که هم اکنون در دست بررسی و تحقیق است.

وی با بیان اینکه پس از وقوع بحران و اخلال در سامانه هوشمند سوخت این ایده تداعی شد، افزود: به این منظور جلساتی در تهران در شرکت‌های تابعه برگزار شد که این روند مستمر خواهد بود تا پس از اجماع و کسب نتیجه نهایی، این دستورالعمل توسط مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مصوب و به شرکت‌های پالایشی و تابعه ابلاغ شود.

شهیدی تاکید کرد: در این فرآیند کارگروهی شکل خواهد گرفت و با حضور نمایندگان شرکت‌های پالایشی و تابعه مشکلات، چالش‌ها منعکس و بررسی خواهد شد.

وی همچنین بر تمرکز بیشتر روابط عمومی ها در شبکه های مجازی در راستای تسریع در اطلاع‌رسانی تاکید کرد.

گفتنی است، در این مراسم پس از ادای احرام به آرامگاه شهدای جزیره لاوان، نخستین کارگروه مدیریت بحران در عرصه خبر و اطلاع رسانی در مجموعه پالایشگاه لاوان برگزار شد.

 


٢٢:٤١ - پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٤٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٩