چاپ        ارسال به دوست

معاون وزير نفت در مراسم تكريم و معارفه مشاور امور بانوان شركت پالايش و پخش تاكيد كرد:

از ظرفيت نيروهاي جوان استفاده خواهد شد

معاون وزير نفت در امورپالايش و پخش با اشاره به اينكه در بسياري از حوزه‌ها نقش بانوان اثرگذارتر است، تاكيد كرد: نگاه حاكم در مجموعه پالايش و پخش نگاهي عدالت محورانه است از اين رو بايد در اجراي مسئوليت‌هاي اجتماعي فرصت حضور براي همه جوانان مهيا شود.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، مهندس جليل سالاري در مراسم تكريم و معارفه مشاور معاون وزير و مديرعامل درامور بانوان در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران با اشاره به اهميت نقش بانوان در صنعت نفت بيان كرد: بانوان در جريان انقلاب هميشه نقش و مسئوليت اجتماعي بزرگي برعهده داشته‌اند، امروز هم از ظرفيت نيروي جواني كه به ارزش‌هاي انقلاب مقيد و معتقد است، بايد به درستي استفاده شود.

وي تصريح كرد: در اين راستا ايجاد شبكه‌هاي فرهنگي و پيشتاز بودن در حركت‌هاي انقلابي اثرگذار است، لازمه تحقق اين مهم ايجاد تشكيلاتي در حوزه‌هاي تخصصي و فرهنگي است تا بتوان براي اجراي مسئوليت‌هاي بزرگ مهيا شد.

سالاري با تاكيد بر بكارگيري توانمندي بانوان در حوزه‌هاي مختلف، گفت: بانوان در كارگروه‌هايي كه در حوزه‌هاي مختلف برگزار مي‌شود مي‌توانند اثرگذار باشند بايد دامنه اين فعاليت‌ها در شركت‌هاي پالايشي و تابعه را نيز گسترده‌تر كرد.  

وي ابراز اميدواري كرد: انشالله از همه ظرفيت‌هاي موجود استفاده شود، به موازات اين امر بايد مهارت افزايي ها نيز لحاظ شود.

مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران در پايان اظهارات خود ضمن قدرداني از عملكرد ليلا ‌هاشمي، مشاور قبلي معاون وزير و مديرعامل در امور بانوان، براي بهجت كريميان درسمت جديد آرزوي موفقيت و توفيق كرد.

لازم به ذكر است، در اين مراسم مشاور قبلي معاون وزير و مديرعامل در امور بانوان از ارائه گزارش مكتوب از مجموعه اقدامات صورت گرفته طي سال‌هاي قبل به مهندس سالاري خبر داد.

همچنين كريميان نيز ضمن تشريح برنامه‌هاي خود در اين بخش با اشاره به ضرورت تشكيل اتاق فكر گفت: بايد در اين مسير نقاط ضعف و قوت، چالش و فرصت‌ها شناسايي و اهداف تعريف شود.

وي در ادامه گفت: مهمترين كار احصاء مشكلات و موانع در سطح صنعت نفت و پالايش و پخش و شركت‌هاي تابعه خواهد بود تا به تفكيك شناسايي و براي مرتفع نمودن آن اقدام شود.

مشاور وزير نفت در امور بانوان نيز با حضور در اين مراسم با اشاره به لزوم  جبران عقب ماندگي در اين بخش علي رغم تلاش ها و اقدامات صورت گرفته، گفت: كارهاي بزرگي دراين راستا مي‌توان انجام داد.

زينب قمصري با اشاره به نگاه معاون وزير نفت در امورپالايش و پخش به اين حيطه افزود: جاي خوشبختي است كه طي جلساتي كه با مديرعامل شركت پالايش و پخش برگزار شده است محرز شد كه در برنامه‌هاي مطرح شده با ديدي فراگير يك گام جلوتر بوده‌اند.

گفتني است، مراسم تكريم و معارفه مشاور معاون وزير و مديرعامل درامور بانوان در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران بعد از ظهر امروز(27 ديماه) با حضور مديرعامل شركت پالايش و پخش، مشاور امور بانوان در وزارت نفت و ساير مديران شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران برگزار شد. 

 

 


١٦:٤٩ - سه شنبه ٢٨ دی ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٤١٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٩